O projektu

Rezidence Pohořelice je promyšleným bytovým souborem, nacházejícím se v nově budované rezidenční lokalitě v jihozápadní části obce, při ulici Znojemská. Tato klidová lokalita přímo navazuje na stávající smíšenou zástavbu rodinných a bytových domů.

Na podzim roku 2019 byly předány novým majitelům byty v 1. etapě projektu bytových domů. Všechny jednotky z 2. etapy projektu jsou již prodané a na podzim roku 2019 byl zahájen prodej bytů ve 3. etapě projektu, ve kterém je možné vybírat z 29 bytů atraktivních dispozic. Jsou zde zastoupeny startovací byty 1+kk, praktické 2+kk a 3+kk, či prostorné mezonetové byty 4+kk. Aktuálně odstartoval prodej bytů ve 4. etapě, s předpokládaným termínem dokončení na začátku roku 2021.

Výměry bytů se pohybují od 26 m2 do 96 m2, k bytům dále náleží zděné sklepy, balkony nebo terasy a byty v přízemí navíc disponují soukromými zahrádkami. Projekt nabízí možnost zakoupení venkovního parkovacího místa a využívání společné komunitní zahrady.

Velká pozornost je v projektu věnována okolní úpravě domů. Současně s výstavbou jednotlivých etap projektu jsou realizovány terénní úpravy spojené s výsadbou stromů, keřů, trávy a instalací prvků do společné komunitní zahrady.

Byty jsou navrženy architektem ve vysokém standardu, v jehož rámci si klienti mohou vybírat z několika dekorů podlah a obkladů.

Rezidenční projekt klade důraz na kvalitu, estetiku, praktičnost a komfort bydlení. Výborná dopravní dostupnost, dlouhodobě nízké náklady na bydlení, skvělá občanská vybavenost, současná architektura, ale i příznivé ceny jsou zárukou spokojeného a úsporného bydlení.